O nás

Autonabidka.cz je projekt, který zajišťuje nákup nových a předváděcích vozů přímo od autorizovaných dealerů v ČR.

Autonabidka.cz je postavena především na kvalitně zpracované databázi, která obsahuje aktuální přehled o modelech osobních vozů, které jsou v daný moment na českém trhu dostupné. Na jednom místě se tak rychle zorientujete, který vůz by mohl vyhovovat právě Vám.

Podstatnou vlastností je úzká spolupráce s našimi partnery (dealery) a propojení jejich aktuální skladové nabídky s naší tržní databází. Okamžitě tedy víte, jestli je Váš vůz k dispozici u některého z našich partnerů. A pokud není, nevadí, rádi Vám jej opatříme.

To vše zabaleno
do moderního designu a s intuitivním vyhledáváním.
Michal Navrátil Obchod / Strategie
Michal je už od pubertálního věku fascinován vším co má spalovací motor. Začínal na motorce, ale po několika bolavých pádech přesedlal záhy na auta. Stále se někam přepravuje, ale jemu to nevadí, protože ho řízení auta baví ze všeho nejvíce. Na nápad vytvořit server, který by se věnoval nákupu nových vozů přišel někdy v roce 2008, kdy se při nákupu nového vozu doslova prokousával nabídkami a dealery.
Oblíbené místo:
Liberec, švýcarský venkov a francouzská riviéra
Oblíbený časopis:
AUTOCAR
Oblíbený herec:
Jean-Paul Belmondo
Oblíbená značka vozu:
tu nechtěl prozradit, má je prý rád všechny

Strategickým partnerem projektu Autonabidka.cz
je společnost MITON CZ, s.r.o.

MITON CZ založili v roce 2000 spolužáci ze střední školy - Tomáš Matějček, Ondřej Raška, Milan Zemánek a Michal Jirák. Dnes je MITON CZ společností, která vytváří a provozuje vlastní projekty, jako je například Hotel.cz, Turistik.cz, Spa.cz, Heureka.cz, Slevomat.cz, Varení.cz a mnoho dalších. MITON CZ poskytuje technologická řešení například pro T-Mobile, CISCO, Centrum Holdings, IBM nebo Avia. Firma dvakrát obsadila 3.místo žebříčku padesáti nejrychleji rostoucích IT technologických firem ve Střední Evropě, který sestavuje společnost Deloitte. Firma každoročně zdvojnásobuje své tržby a zaměstnává přibližně 100 lidí.

Nakoupili u nás

 • avatar
  Sociální služby města Hořice - Hořice
  Potřebovali jsme nový…
 • avatar
  Dalibor Zmeko - Turnov
  Server Autonabidka.cz mi…
 • avatar
  Jan Příbek - Domažlice
  Děkuji serveru www…

reklama

Novinky e-mailem
Novinky e-mailem
* Povinné pole
Anketa
Jsou podle Vás testy aut od českých novinářů objektivní?

 1. Ano 9%
 2. Jak kdy 43%
 3. Ne 15%

Pokud chcete hlasovat v této anketě, klikněte na vybranou odpověď.