Nakoupili u nás

Celkem záznamů: 20
 • avatar
  Jaroslav Černý - Dobřív
  Zakoupený vůz: Renault Megane Grandtour 1.6 16V
  Renault Megane Grandtour 1.6 16V

   

  Díky portálu Autonabídka.cz jsem ušetřil desetitisíce na novém autě. Měl jsem vyhlídnutých více značek, ale rozhodla cena, kterou jsem díky těmto stránkám získal.Původně jsem nad cenou Renault Mégane Grandtour mávnul rukou, ale přes tento portál jsem byl odkázán a osloven autosalonem Autoavant, kde mají lidi na svém místě a chtějí prodávat.

  Portál Autonabidka.cz mohu osobně jen doporučit. Děkuji Vám.

   

 • avatar
  Jan Příbek - Domažlice
  Zakoupený vůz: KIA Cee´d SW 1.6 CVVT
  KIA Cee´d SW 1.6 CVVT

  Děkuji serveru www.autonabidka.cz za kvalitní zprostředkování mé poptávky na nový vůz. Především oceňuji velmi rychlé a naprosto spolehlivé jednání.

  Všem moc doporučuji!!!

 • avatar
  Jaromír Šimka - Mělník
  Zakoupený vůz: Nissan Micra 1.2 59kW
  Nissan Micra 1.2 59kW

  Dcera Jana se zamilovala do svého psa a jezdí s ním pravidelně na výcvik. Naše stávající auto se jí zdálo pro jízdu na cvičiště moc veliké a tak najednou povídá:" Táto, já chci autíčko". Dokud mi moje auto jezdí, tak se o nabídku vozidel moc nestarám a najednou jsem měl něco vybrat. Něco malého, tak pro Dceru a pejska. Internet poradí a tak jsem našel portál Autonabídka.cz. Najednou jsem měl celý sortiment vozů na obrazovce s vyobrazením, cenou, výbavou i dostupností nabízených vozů na trhu. Tak jsem se začal v nabídkách přebírat a pár vozů jsem dceři nabídl. U Nissana Micra prohlásila: "To je ono". A bylo rozhodnuto.
  Pak to šlo všechno jak po drátkách. Od vysloveného přání po novém autíčku až po usednutí za jeho volant to trvalo jen 3 pracovní dny. Dnes s ním dcera ráda jezdí a nedivím se jí. Také mi Micru půjčila a je to milé a něžné autíčko. Prostě příjemné pro ni i jejího kamaráda psa Toníka.

  Opravdu se mi Váš přístup líbí a všem, kdo kouká po novém autě, doporučuji upřímně  www.autonabidka.cz. Je tam všechno jako na dlani.

 • avatar
  Petr Zeman - Teplice
  Zakoupený vůz: Renault Grand Scenic 1.6 16V
  Renault Grand Scenic 1.6 16V

  Služby portálu Autonabídka.cz hodnotím velice kladně.

  Rychlé, solidní a profesionální jednání, které vedlo k získání nezanedbatelné slevy na kupovaný vůz ve srovnání s mým vlastním úsilím. Zároveň bych rád pochválil prodejce vozu, firmu Autoavant v Praze, který celou transakci dovedl k úspěšnému závěru.

 • avatar
  Alice Pustinová - Praha
  Zakoupený vůz: KIA Cee´d SW 1.6 CVVT
  KIA Cee´d SW 1.6 CVVT

  Při zvažování koupě vozu Kia Ceed SW jsme oslovili server www.autonabidka.cz, aby nám pomohl zprostředkovat nejvýhodnější nabídku námi vybraného vozu. Vůz již máme 2 měsíce doma a zatím jsme naprosto spokojeni.


  Chtěli bychom ocenit zejména profesionální přístup a rychlost komunikace serveru www.autonabidka.cz, který nám zprostředkoval kontakt s prodejci. Ti nás následně oslovili přímo s konkrétními nabídkami. Komunikace a péče o zákazníka probíhala zcela dle našich představ.

  Děkujeme!

Celkem záznamů: 20

Nakoupili u nás

 • avatar
  Dalibor Zmeko - Turnov
  Server Autonabidka.cz mi…
 • avatar
  Jiří Doubrava - Mikulášovice
  Rád bych vyjádřil velké…
 • avatar
  Jan Příbek - Domažlice
  Děkuji serveru www…

reklama

Novinky e-mailem
Novinky e-mailem
* Povinné pole
Anketa
Jsou podle Vás testy aut od českých novinářů objektivní?

 1. Ano 9%
 2. Jak kdy 43%
 3. Ne 15%

Pokud chcete hlasovat v této anketě, klikněte na vybranou odpověď.