Nakoupili u nás

Celkem záznamů: 20
 • avatar
  Miloš Doležal - Mladá Boleslav
  Zakoupený vůz: KIA Venga 1.4 CVVT
  KIA Venga 1.4 CVVT

  Na jaře 2011 jsme se rozhodli pořídit si vůz. Přes pokusy v autobazarech, přes „roční vozy“ jsme postupně uzráli na myšlence pořízení nového vozu. Původně jsme měli spadeno na KIA CEED a nevypadal vůbec špatně, ale pak jsme si vyzkoušeli model VENGA a bylo rozhodnuto. Mezi mnoha servery, na kterých jsem realizoval poptávku byla Autonabidka.cz a byl jsem opravdu mile překvapen, když se někdo ozval asi 20 minut potom, co jsem odeslal poptávku. Nabídka serverů je široká, ale někde nereagovali vůbec, jinde byly skryté vícenáklady, takže jsem hledal již jen na Autonabidka.cz. Díky osobnímu zájmu Autonabidka.cz, a prodejce KIA jsem získal předváděcí vůz (najeto pouhých 700 km) za vynikající cenu. Jsem nadmíru spokojen – jen ať to vydrží.

 • avatar
  Lubomír Janoušek - Mladá Boleslav
  Zakoupený vůz: Peugeot 207 1.4 75k MAN5
  Peugeot 207 1.4 75k MAN5

  Se službou portálu Autonabídka jsem byl maximálně spokojen a můžu ho každému doporučit. Stejně tak se spol. Federal Cars, kde se nám p.Vítovský ochotně věnoval a poskytl nám veškeré informace.

 • avatar
  Tomáš Blažíček - Ostrava
  Zakoupený vůz: KIA Cee´d SW 1.6 CRDi 85kW
  KIA Cee´d SW 1.6 CRDi 85kW

  Vybral jsem si Kiu Ceed SW 1.6 85kW s doplňkovou výbavou prodejce a to díky webu www.autonabidka.cz, který jsem kontaktoval. Našli mi prodejce, který byl nejlevnejší. Auto je pěkné s modernim desingem a kvalitním naftovým motorem. Mam ujeto 2 300Km a jsem s ním nadmíru spokojen.

  Moc děkuji webu Autonabídka a určitě doporučuji jej využít.

 • avatar
  Libor Havel
  Zakoupený vůz: Ford Focus Classic kombi 1.6 TDCi
  Ford Focus Classic kombi 1.6 TDCi

  Autonabidka - rychlá, pružná komunikace a doporučený prodejce Ford - vstřícné, bezproblémové jednáni, dobrá cena a s vozem velká spokojenost.

  Děkuji moc.

 • avatar
  Ing.Tomáš Peňáz - Lázně Toušeň
  Zakoupený vůz: Opel Zafira Tourer 1.4 Turbo Cosmo
  Opel Zafira Tourer 1.4 Turbo Cosmo

  Manželka zatoužila po novém autě a protože máme rodinu, tak to mělo být něco většího. Na serveru Autonabidka.cz jsme si to hezky srovnali dle potřeb a vyšly nám z toho 3 auta. Ty jsme u nich poptali.

  Obratem nám zajistili cenové nabídky od prodejců blízko nás a šli jsme si to vyzkoušet. Nakonec zvítězil Opel Zafira Tourer.

  Bylo to super, rychlé a vše velmi solidní. Určitě bych chtěl Autonabídku doporučit ostatním, protože mi ušetřili spoustu času a peněz.

Celkem záznamů: 20

Nakoupili u nás

 • avatar
  Dalibor Zmeko - Turnov
  Server Autonabidka.cz mi…
 • avatar
  Jiří Kašpar - Zlín
  Tento vůz se mi hrozně…
 • avatar
  Lubomír Janoušek - Mladá Boleslav
  Se službou portálu…

reklama

Novinky e-mailem
Novinky e-mailem
* Povinné pole
Anketa
Jsou podle Vás testy aut od českých novinářů objektivní?

 1. Ano 9%
 2. Jak kdy 43%
 3. Ne 15%

Pokud chcete hlasovat v této anketě, klikněte na vybranou odpověď.