Nakoupili u nás

 • avatar
  Jaromír Šimka - Mělník
  Zakoupený vůz: Nissan Micra 1.2 59kW
  Nissan Micra 1.2 59kW

  Dcera Jana se zamilovala do svého psa a jezdí s ním pravidelně na výcvik. Naše stávající auto se jí zdálo pro jízdu na cvičiště moc veliké a tak najednou povídá:" Táto, já chci autíčko". Dokud mi moje auto jezdí, tak se o nabídku vozidel moc nestarám a najednou jsem měl něco vybrat. Něco malého, tak pro Dceru a pejska. Internet poradí a tak jsem našel portál Autonabídka.cz. Najednou jsem měl celý sortiment vozů na obrazovce s vyobrazením, cenou, výbavou i dostupností nabízených vozů na trhu. Tak jsem se začal v nabídkách přebírat a pár vozů jsem dceři nabídl. U Nissana Micra prohlásila: "To je ono". A bylo rozhodnuto.
  Pak to šlo všechno jak po drátkách. Od vysloveného přání po novém autíčku až po usednutí za jeho volant to trvalo jen 3 pracovní dny. Dnes s ním dcera ráda jezdí a nedivím se jí. Také mi Micru půjčila a je to milé a něžné autíčko. Prostě příjemné pro ni i jejího kamaráda psa Toníka.

  Opravdu se mi Váš přístup líbí a všem, kdo kouká po novém autě, doporučuji upřímně  www.autonabidka.cz. Je tam všechno jako na dlani.


Nakoupili u nás

 • avatar
  Jaromír Šimka - Mělník
  Dcera Jana se zamilovala…
 • avatar
  Miroslav Rousek - Černošice u Prahy
  Internetové stránky www…
 • avatar
  Ing.Tomáš Peňáz - Lázně Toušeň
  Manželka zatoužila po…

reklama

Novinky e-mailem
Novinky e-mailem
* Povinné pole
Anketa
Jsou podle Vás testy aut od českých novinářů objektivní?

 1. Ano 9%
 2. Jak kdy 43%
 3. Ne 15%

Pokud chcete hlasovat v této anketě, klikněte na vybranou odpověď.