Nakoupili u nás

Celkem záznamů: 20
|< << 1234 >|
 • avatar
  Dalibor Zmeko - Turnov
  Zakoupený vůz: Mazda 3 2.2 MZR-CD GTA
  Mazda 3 2.2 MZR-CD GTA

  Server Autonabidka.cz mi pomohl zprostředkovat koupi vozu Mazda 3 GTA 2,2D, a to na velmi vysoké profesionální úrovni. Chválím vynikající způsob komunikace při výběru dodavatele, zejména co se týká vyjednávání obchodních podmínek s prodejcem vozu. Díky Autonabídce jsem na vybraný automobil dostal skvělou nabídku. S Mazdou 3 jsem velice spokojen - je to přesně to, co jsem si představoval. 185 koníků táhne opravdu skvěle a to při velice příjemné spotřebě - běžnou jízdou do 6 l. Výbava tohoto modelu je naprosto skvělá a zajišťuje 100% komfort a radost z jízdy! Autonabídce patří veliký dík, jsem naprosto spokojen a všem zájemcům o nového motorového miláčka vřele doporučuji. Přesně takto si představuji kvalitní služby, které určitě využiji i při další koupi nového vozu.

 • avatar
  Jaroslav Janatka - Praha
  Zakoupený vůz: ŠKODA Yeti 1.2 TSI DSG
  ŠKODA Yeti 1.2 TSI DSG

  Příjemné a rychlé jednání. Očekával jsem o něco výraznější slevu, ale to bylo dáno výběrem modelu, kde již nebyl další prostor. Autonabidka mi výrazně ušetřila čas, který bych zbytečně trávil vyjednáváním o ceně.

 • avatar
  Miroslav Rousek - Černošice u Prahy
  Zakoupený vůz: Renault Clio Grandtour 1.2 TCe 74kW
  Renault Clio Grandtour 1.2 TCe 74kW

  Internetové stránky www.autonabidka.cz mně velice pomohly porovnat automobily ve všech požadovaných parametrech stejně tak dobře, jako péče následovaná doporučeným prodejcem, u kterého jsem vůz k mé plné spokojenosti zakoupil.

 • avatar
  Sociální služby města Hořice - Hořice
  Zakoupený vůz: Fiat Qubo 1.4 73k
  Fiat Qubo 1.4 73k

  Potřebovali jsme nový automobil pro pečovatelskou službu a na internetu jsme našli server Autonabídka .cz, kde jsme si mohli nejenom vybrat automobil ze široké nabídky, ale i současně porovnat parametry jednotlivých automobilů. Po zadání našich parametrů jsme byli ihned kontaktováni zaměstnanci této firmy, kteří nám nákup vozu zprostředkovali a po celou dobu procesu prodeje byli s námi v neustálém kontaktu a dohlíželi nad tím, abychom byli s nákupem maximálně spokojeni. S autem i přístupem zaměstnanců této firmy jsme byli maximálně spokojeni. Firmu Autonabídka.cz mohu vřele doporučit.

  Zorka Müllerová, ředitelka Sociální služby města Hořice

 • avatar
  Hana Reichmanová - Zbraslav na Moravě
  Zakoupený vůz: Renault Megane Grandtour 1.6 16V
  Renault Megane Grandtour 1.6 16V

  Automobilům vůbec nerozumíme. Takže když jsme se rozhodovali o koupi nového vozu, tak jsme věděli jen to, že má mít kufr, do kterého se vejde dětský kočárek, má mít maximum bezpečnostních prvků a stoprocentně jsme věděli jen to, kolik na něj máme peněz. Vlastně ještě jedno, že má být černý. Pustili jsme se nejprve do výběru vlastními silami, ale nadšení nás brzy přešlo. Sice jsme získali spoustu informací o motorech, spotřebě, doplňkové výbavě apod. jednotlivých vozů, ale odpovědi na naše jednoduché otázky jsme nenašli nikde. Naštěstí jsme při surfování po netu narazili na adresu portálu Autonabídka a tak jsme naše požadavky zkusili zadat na tento portál. Musíme říci, že jsme byli reakcí a jednáním tohoto portálu úžasně mile překvapeni. Dokázali  obratem reagovat, navrhnout tři možné varianty vozů vyhovujících našim požadavkům a zajistit i nejvýhodnější nabídky. A co bylo vůbec nejlepší, vůbec se nedivili tomu, že autům nerozumíme a nebaví nás. No prostě úžasný a přátelský servis. Takže my jsme už jen udělali to, že jsme navržené typy automobilů zkoukli, vyzkoušeli, jak se sedí za volantem a na zadních sedadlech, no a taky jak nám bude automobil slušet. Pak jsme již jen s penězi navštívili doporučeného prodejce, zaplatili, nasedli a spokojeně odjeli. A vlastně spokojeně jezdíme pořád, vlastně víc než spokojeni, protože teprve postupem doby zjišťujeme co všechno námi koupený Renault Megane Grandtour umí a co má za výbavu. A co bylo rovněž milé, chování a přístup prodejce byl úplně stejně dokonalý jako jednání portálu Autonabídka.cz. Takže až budeme chtít příště koupit třeba tank, tak rozhodně a jedině přes portál Autonabídka.cz. Ještě jednou děkujeme moc.

Celkem záznamů: 20
|< << 1234 >|

Nakoupili u nás

 • avatar
  Miroslav Rousek - Černošice u Prahy
  Internetové stránky www…
 • avatar
  Tomáš Blažíček - Ostrava
  Vybral jsem si Kiu Ceed…
 • avatar
  Lubomír Janoušek - Mladá Boleslav
  Se službou portálu…

reklama

Novinky e-mailem
Novinky e-mailem
* Povinné pole
Anketa
Jsou podle Vás testy aut od českých novinářů objektivní?

 1. Ano 9%
 2. Jak kdy 43%
 3. Ne 15%

Pokud chcete hlasovat v této anketě, klikněte na vybranou odpověď.